Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija

Gimnazistų mainų savaitė Lenkijoje

  • Paskelbta: 2026-06-18
  • Kategorija: Išvykos

2026 m. birželio 8–14 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo tradicinėje mainų programoje Lenkijoje. Ši kelionė buvo ypatinga – svečiavomės Serocko mieste, su kuriuo mūsų draugystė ir glaudus bendradarbiavimas tęsiasi jau beveik 30 metų. Ilgametė partnerystė dar kartą įrodė, kad bendros patirtys, pažintis su kultūra ir nuoširdus bendravimas tiesia tvirtus tiltus tarp jaunų žmonių.

Viešnagės metu mokinių laukė turininga kultūrinė programa. Viena įsimintiniausių stotelių – Pultusko miestas, garsėjantis viena ilgiausių Europoje grįstų turgaviečių. Čia mokiniai ne tik susipažino su miesto istorija, bet ir patyrė išskirtinį nuotykį – romantišką plaukimą gondolomis.

Didžiulį įspūdį paliko apsilankymas Lenkijos sostinėje – pasakiško grožio Varšuvos senamiestyje bei turtingą istoriją menančiame Varšuvos zoologijos sode. Šios išvykos suteikė galimybę ne tik pažinti kaimyninės šalies kultūrą, bet ir praplėsti akiratį.

Kelionė namo neprailgo – visi grįžo kupini naujų įspūdžių, gražių prisiminimų ir malonių susitikimų akimirkų. Džiaugiamės ilgamete draugyste su Serocko miesto bendruomene ir tikimės, kad būsimi susitikimai bus dar prasmingesni, kūrybiškesni ir kupini naujų bendrų patirčių.

Nuotraukos:
Kristina Litvinovienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas